Oferta dla małych pensjonatów oraz kwater prywatnych i gabinetów kosmetycznych / Spa

Prowadzenie działalności w sektorze MŚP, z zakresu udzielania usług noclegowych, wyżywienia, czy działalności fizjoterapeutycznej/SPA wiąże się z dużą odpowiedzialnością. W tym wypadku nie ma miejsca na chybione decyzje oraz zbędne koszty. Żeby uchronić się od strat, warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy profesjonalistów z branży turystycznej. Jako Ośrodek Rozwoju Turystyki i Rekreacji wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy usługi kierowane bezpośrednio dla niewielkich firm z branży turystycznej, które zawsze ustalamy wedle potrzeb i zapotrzebowań oraz budżetu naszego klienta. W celu zwiększenia efektywności prowadzonej działalności gospodarczej pomagamy w kluczowych sektorach Państwa obiektu w zakresie:

Audyt

Przeprowadzenia audytu, który ma wskazać aktualny stan atrakcyjności Państwa obiektu oraz ustala się błędy, czy niedociągnięcia, które mają wpływ na zmniejszone zainteresowania ze strony turystów.

Tajemniczy klient

Oferujemy usługę tajemniczego klienta, w celu kontroli personelu. Naszą działalność wyróżnia przede wszystkim jakość, a więc po wskazaniu nieprawidłowości, pokazujemy jak rozwiązać wykryty problem.

Rekrutacja pracowników

Doradzamy w zakresie doboru personelu oraz w razie potrzeby jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny lub częściowy proces rekrutacji pracowników. Doradzamy w zakresie doboru personelu oraz w razie potrzeby jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny lub częściowy proces rekrutacji pracowników na miejscu u klienta bądź u nas w siedzibie.

Kampanie reklamowe

Pomagamy przy tworzeniu kampanii reklamowych w Państwa firmie. Czasem niewielkim nakładem, można wypromować nawet najmniejszy pensjonat, co ma prawo skutkować zdecydowanym wzrostem obłożenia, a co za tym idzie realnych zysków.

Konsultacje

Przeprowadzamy konsultacje na każdym etapie funkcjonowania firmy. W fazie projektowej doradzamy na co zwrócić uwagę, w fazie modernizacji wskazujemy na obecne trendy oraz oczekiwania turystów. Nasza znajomość branży i wykształcenie kierunkowe pozwala również na wskazanie kierunków rozwoju Państwa obiektu.

Organizacja eventów i promocja obiektu

Specjalizujemy się także w organizacji eventów oraz prowadzimy pełną opiekę podczas imprez targowych ( aranżacja i montaż stoiska, personel, efekty specjalne itp. ). Reprezentujemy obiekty na targach, festiwalach, czy festynach na terenie Polski i Europy.

Pełna analiza obiektu turystycznego

Na życzenie najbardziej wymagających hotelarzy, wykonujemy pełne analizy prowadzonej działalności gospodarczej oraz ustalamy strategię marketingową, w celu osiągnięcia optimum biznesowego.

Audyt strony internetowej

Oferujemy profesjonalny audyt Państwa strony internetowej polegający na szczegółowej analizie technicznej mającej na celu weryfikację przygotowania badanej strony pod kątem:

  • wymogów technicznych stawianych przez wyszukiwarki,
  • użyteczności dla klienta,
  • szybkości i dostępności,
  • dostosowania witryny dla urządzeń przenośnych,
  • instalacji niezbędnych narzędzi analitycznych.

Innymi słowy audyt strony internetowej pozwoli odpowiedzieć na pytanie: Jakie są mocne i słabe Państwa strony internetowej?

Posiadamy również zestaw rozwiązań służących optymalizacji zasobów internetowych oraz przeprowadzamy internetowe kampanie reklamowe, w oparciu o ustalony przez klienta budżet.

Dlaczego my?

Jesteśmy wyjątkową firmą ponieważ nie boimy się realizacji nawet najbardziej niekonwencjonalnych rozwiązań w zakresie turystyki i rekreacji. Podejmujemy się zarówno tych najmniejszych projektów na zlecenie właścicieli kwater prywatnych oraz przeprowadzamy największe realizacje, opierające się na zaawansowanym procesie badawczym na dużej populacji i generowaniu pełnych strategii rozwoju resortów w zakresie turystyki i rekreacji. Naszą firmę wyróżnia specjalizacja! Wykonujemy działania tylko w sferze turystyki, rekreacji i sportu, w tym uzdrowiska oraz SPA&WELLNESS.

Posiadamy własny transport i działamy na terenie całego kraju !

Jesteśmy partnerem biznesowym godnym zaufania !

Jednorazowa współpraca z nami, może procentować przez długie lata !

Szukasz eksperta turystycznego?
zadzwoń +48 506 634 637