Rodzinne Biuro Podróży

ORTiR Ośrodek Rozwoju Turystyki i Rekreacji to rodzinne biuro podróży wyspecjalizowane w autokarowej krajowej i europejskiej obsłudze turystów. Naszą dumą są autorskie programy wycieczek oraz dbałość o najmniejsze detale podróży.

Realizujemy również nietypowe zlecenia np. wyjazdy małych grup znajomych, organizację szkoleń i konferencji korporacyjnych lub branżowych. Podejmujemy się również indywidualnego przygotowania wycieczki tzw. turystyczny krawiec – uszyjemy Twoją podróż na miarę. My potrzebujemy podstawowe informacje o preferencjach grupy i zajmujemy się całą resztą; dokładnie tak jak życzy sobie tego klient.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży !


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega kompleksowa organizacja zielonej szkoły?

Kompleksowa organizacja zielonych szkół dla uczniów polega na tym, że to my zajmujemy się wszystkim począwszy od stworzenia programu wycieczki, skończywszy na rezerwacji świadczeń, transportu, a także realizacji samej wycieczki. Z grupą zawsze jedzie pilot, a zatem nauczyciel jest zwolniony z wszelkich obowiązków organizacyjnych i może skupić się wyłącznie na dzieciach. Jesteśmy na rynku już od lat i takie wyjazdy organizujemy przez cały rok. Mamy także własny transport, a z obiektami które regularnie odwiedzają nasze grupy mamy wypracowane bezkonkurencyjne warunki handlowe, co przekłada się na korzystną cenę wycieczki dla ucznia.

Czy organizujecie także wycieczki jednodniowe?

Oczywiście! Jest to szczególnie popularne jesienią i wczesną wiosną kiedy to w doskonałej cenie możemy zrealizować wysoce wartościowy wyjazd jednodniowy, który jest zgodny z obowiązującą podstawą programową. Mamy wycieczki: sportowe, przyrodnicze, technologiczne, kulinarne i wiele innych. Program takiego wyjazdu zawsze dopasowany jest do wieku uczestników. Istnieje możliwość realizacji wycieczki małą grupą np. jedna klasa.

Jaką mam pewność, że wycieczka przebiegnie prawidłowo i biuro mnie nie oszuka?

Jesteśmy wiarygodnym biurem podróży. Z każdym klientem spisujemy umowę o udział w imprezie turystycznej która jest gwarancją należytego przeprowadzenia świadczeń. Ponadto, nasz personel dokłada wszelkich starań, aby nasi turyści byli zadowoleni i chętnie korzystali z naszych usług ponownie. Dopełnieniem wiarygodności ORTiR jest posiadanie wpisu do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych: 729, a także wystawiona ważna gwarancja ubezpieczeniowa TU EUROPA, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

W przypadku niektórych wycieczek, cena w stosunku do bogatego programu wydaje się być zbyt niska, dlaczego? Gdzie jest haczyk ?

Jako organizator turystyki mamy bardzo konkretnie sprecyzowaną politykę cenową. Oferujemy rzetelne i niewygórowane ceny, głęboko wierząc, że kiedy klient pierwszy raz skorzysta z naszych usług, to na przyszłość będzie do nas wracał. Oferowane wycieczki szkolne, kolonie letnie, weekendy dla seniorów czy wyjazdy firmowe zawsze mają bogaty i dobrze przemyślany program. Jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny ponieważ w wielu miejscach mamy doskonałe znajomości i otwarte furtki u współpracujących z nami sprawdzonych kontrahentów.

Czy mogę być spokojna o dziecko na koloni?

Tak ! Dzieci, które jadą z nami na kolonie czy obóz zawsze są pod opieką fachowej kadry. Nasz personel przeszedł dokładną selekcję i wybieramy tylko najlepszych – wychowawców i kierowników z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Każdy z członków kadry posiada wymagane uprawnienia, a także ma wystawione ważne zaświadczenie o niekaralności. Nigdy nie oszczędzamy na kapitale ludzkim, co najlepiej widać po uśmiechach dzieci podczas organizowanych animacji czy zabaw. Bezpieczeństwo dziecka to także ubezpieczenie NNW, które jest u nas standardem. Każdy uczestnik ma również zagwarantowany dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, a na kąpieliskach zawsze czuwa ratownik WOPR.

Chcę wykupić wycieczkę na indywidualne zamówienie, jak to zrobić ?

Turystyczny krawiec – uszyjemy Twoją podróż na miarę. Realizujemy wyjazdy firmowe, szkolne, weekendowe, eventy, szkolenia, czy wycieczki dla seniorów. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Prosimy podać: liczbę uczestników, oczekiwania dotyczące programu, cenę jaką chcecie Państwo przeznaczyć na wyjazd. Wystarczy ! My zajmiemy się resztą. Kontakt: Tel 506 – 634 – 637 mail biuro@ortir.pl Proszę pamiętać, że możecie Państwo zamówić do swojej siedziby naszego przedstawiciela całkowicie niezobowiązująco i bezpłatnie !

Szukasz ciekawej wycieczki?
zadzwoń +48 506 634 637