Rodzinne Biuro Podróży

ORTiR Ośrodek Rozwoju Turystyki i Rekreacji to rodzinne biuro podróży wyspecjalizowane w autokarowej krajowej i europejskiej obsłudze turystów. Naszą dumą są autorskie programy wycieczek oraz dbałość o najmniejsze detale podróży.

Realizujemy również nietypowe zlecenia np. wyjazdy małych grup znajomych, organizację szkoleń i konferencji korporacyjnych lub branżowych. Podejmujemy się również indywidualnego przygotowania wycieczki tzw. turystyczny krawiec – uszyjemy Twoją podróż na miarę. My potrzebujemy podstawowe informacje o preferencjach grupy i zajmujemy się całą resztą; dokładnie tak jak życzy sobie tego klient.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży !


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Co spakować dziecku na kolonię 7 dniową ?

Legitymacja szkolna, majtki – 7x, kąpielówki – 2x, skarpetki – 7x, buty sportowe, klapki, buty dodatkowe np. sandały, czapkę, okulary przeciwsłoneczne, spodnie i bluza dresowa, sweter, bezrękawnik, 5x t-shirt, krótkie spodnie – 2x, długie spodnie – 1x, ortalion / kurtka przeciwdeszczowa – 1x, notesik, długopis, szczoteczkę do zębów i pastę, dezodorant, żel pod prysznic i inne środki kosmetyczne, leki zażywane na stałe, krem z filtrem do opalania, drobne kieszonkowe, dobry humor.

Co spakować dziecku na kolonię 10 dniową ?

Legitymacja szkolna, majtki – 10x, kąpielówki – 2x, skarpetki – 10x, buty sportowe, klapki, buty dodatkowe np. sandały, czapkę, okulary przeciwsłoneczne, spodnie i bluza dresowa, sweter, bezrękawnik, 6x t-shirt, krótkie spodnie – 2x, długie spodnie – 1x, ortalion / kurtka przeciwdeszczowa – 1x, notesik, długopis, szczoteczkę do zębów i pastę, dezodorant, żel pod prysznic i inne środki kosmetyczne, leki zażywane na stałe, krem z filtrem do opalania, drobne kieszonkowe, dobry humor.

Jaką mam pewność, że wycieczka przebiegnie prawidłowo i biuro mnie nie oszuka?

Jesteśmy wiarygodnym biurem podróży. Z każdym klientem spisujemy umowę o świadczenie usług turystycznych, która jest gwarancją należytego przeprowadzenia świadczeń. Ponadto, nasz personel dokłada wszelkich starań, aby nasi turyści byli zadowoleni i chętnie korzystali z naszych usług ponownie. Dopełnieniem wiarygodności ORTiR jest posiadanie wpisu do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych: 729, a także wystawiona ważna gwarancja ubezpieczeniowa TU EUROPA, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

W przypadku niektórych wycieczek, cena w stosunku do bogatego programu wydaje się być zbyt niska, dlaczego? Gdzie jest haczyk ?

Jako organizator turystyki mamy bardzo konkretnie sprecyzowaną politykę cenową. Oferujemy rzetelne i niewygórowane ceny, głęboko wierząc, że kiedy klient pierwszy raz skorzysta z naszych usług, to na przyszłość będzie do nas wracał. Oferowane wycieczki szkolne, kolonie letnie, weekendy dla seniorów czy wyjazdy firmowe zawsze mają bogaty i dobrze przemyślany program. Jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny ponieważ w wielu miejscach mamy doskonałe znajomości i otwarte furtki u współpracujących z nami sprawdzonych kontrahentów.

Czy mogę być spokojna o dziecko na koloni?

Tak ! Dzieci, które jadą z nami na kolonie czy obóz zawsze są pod opieką fachowej kadry. Nasz personel przeszedł dokładną selekcję i wybieramy tylko najlepszych – wychowawców i kierowników z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Każdy z członków kadry posiada wymagane uprawnienia, a także ma wystawione ważne zaświadczenie o niekaralności. Nigdy nie oszczędzamy na kapitale ludzkim, co najlepiej widać po uśmiechach dzieci podczas organizowanych animacji czy zabaw. Bezpieczeństwo dziecka to także ubezpieczenie NNW, które jest u nas standardem. Każdy uczestnik ma również zagwarantowany dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, a na kąpieliskach zawsze czuwa ratownik WOPR.

Chcę wykupić wycieczkę na indywidualne zamówienie, jak to zrobić ?

Turystyczny krawiec – uszyjemy Twoją podróż na miarę. Realizujemy wyjazdy firmowe, szkolne, weekendowe, eventy, szkolenia, czy wycieczki dla seniorów. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Prosimy podać: liczbę uczestników, oczekiwania dotyczące programu, cenę jaką chcecie Państwo przeznaczyć na wyjazd. Wystarczy ! My zajmiemy się resztą. Kontakt: Tel 506 – 634 – 637 mail biuro@ortir.pl Proszę pamiętać, że możecie Państwo zamówić do swojej siedziby naszego przedstawiciela całkowicie niezobowiązująco i bezpłatnie !

Szukasz ciekawej wycieczki?
zadzwoń +48 506 634 637