Letni obóz - Zakopane

Wyjazd autokarem z Poznania i okolicznych miejscowości.

Letni obóz Zakopane

Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla nas szczególnie ważna. Otwartość na potrzeby dziecka oraz umiejętność wysłuchania jego oczekiwań przy jednoczesnym zapewnieniu rozwoju to aspekty, na które zawsze zwracamy uwagę. Uczymy, bawimy, słuchamy, pomagamy poznawać świat, dajemy poczucie bezpieczeństwa – dokładnie według takiego schematu projektowane są nasze kolonie i zimowiska.

Zawsze na obozie gwarantujemy:

  • Doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę opiekuńczą, która przeszła nasz surowy proces selekcji. Zostawiając dziecko pod opieką naszych wychowawców możecie mieć Państwo pewność, że są to osoby: niekarane, z wymaganymi uprawnieniami, z doświadczeniem przy pracy z dziećmi, z ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, a przede wszystkim są to odpowiedzialni i życzliwi ludzie.
  • Opiekę medyczną: zgodnie z aktualnym rozporządzeniem znajomość danych teleadresowych, godzin otwarcia oraz szczegółowej struktury pobliskiej przychodni jest wymagana. Zapewniamy każdemu dziecku dostęp do bezpłatnej opieki medycznej w przypadku konieczności leczenia doraźnego. W ciężkich przypadkach korzystamy z rejonowych stacji pogotowia ratunkowego dowożąc na SOR dzieci samodzielnie lub przy wykorzystaniu transportu sanitarnego. Na kąpieliskach zawsze czuwa ratownik WOPR – wybieramy wyłącznie strzeżone plaże.
  • Obiekty, które wybieramy to miejsca sprawdzone. Posiadają aktualne odbiory z Państwowej Straży Pożarnej, a część gastronomiczna jest zaakceptowana przez regionalny SANEPID. Zwracamy uwagę na to, żeby było zawsze czysto i bezpiecznie oraz na to, aby w brzuszkach Państwa pociech znalazł się zdrowy, pyszny, pożywny i pełnowartościowy posiłek zjadany o odpowiednich porach. Ważne jest również otoczenie ośrodków bo często właśnie ten element ma największy wpływ na regenerację sił witalnych dziecka.
  • Ubezpieczenie TU Europa NNW, a w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowo KL. Fakultatywnie zawsze istnieje możliwość podniesienia świadczeń ubezpieczeniowych oraz skorzystanie z wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży i innych.
  • Możliwość kontaktu z dzieckiem poprzez telefon kierownika lub wychowawcy 24 h.

Obóz letni z poznania, kolonie letnie Poznań, Wycieczki z Poznania, Wypoczynek dla dzieci z Poznania, Obozy Rokietnica, Obóz letni wyjazd z Poznania.

Dlaczego my?

ORTiR Ośrodek Rozwoju Turystyki i Rekreacji to rodzinne biuro podróży wyspecjalizowane w autokarowej krajowej i europejskiej obsłudze turystów. Naszą dumą są autorskie programy wycieczek oraz dbałość o najmniejsze detale podróży.

Posiadamy ważną gwarancję ubezpieczeniową TU Europa

Mamy aktualny wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych: 729

Potwierdzone kolonie letnie i zimowe zawsze zgłaszamy do Kuratorium Oświaty

Nasze ceny są kompletne i zawsze zawierają koszty transport. Nie pobieramy dodatkowych opłat !

OFERTA I INFORMACJE
zadzwoń +48 506 634 637