Obóz zimowy 2019

Właśnie stworzyliśmy super program na Zimowisko 2019!

Tym razem wybór padł na Podhale, a ośrodek w którym się zakwaterujemy jest jednym z najlepszych w tej części kraju.

Do dyspozycji mamy: kryty basen, prywatny stok narciarski, aż 7 sal sportowych do dyspozycji, a ponad wszystko piękny widok na Tatry i niespotykaną góralską gościnność i atmosferę.

Oprócz niepodważalnych walorów turystycznych (zwiedzanie Zakopanego, Dom Do Góry Nogami, Wielka Krokiew) znajdzie się także czas na błogi relaks w bezpiecznym kompleksie termalnym.

Ducha narciarstwa zaszczepiać będą zawodowi instruktorzy, a oprócz zajęć ogólno sportowych pojawi się Taekwondo.

Gorąco zachęcamy plakat

Ferie zimowe

Praca z dziećmi i młodzieżą jest dla nas szczególnie ważna. Otwartość na potrzeby dziecka oraz umiejętność wysłuchania jego oczekiwań przy jednoczesnym zapewnieniu rozwoju to aspekty, na które zawsze zwracamy uwagę. Uczymy, bawimy, słuchamy, pomagamy poznawać świat, dajemy poczucie bezpieczeństwa – dokładnie według takiego schematu projektowane są nasze kolonie i zimowiska.

Zawsze na kolonii gwarantujemy:

  • Doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę opiekuńczą, która przeszła nasz surowy proces selekcji. Zostawiając dziecko pod opieką naszych wychowawców możecie mieć Państwo pewność, że są to osoby: niekarane, z wymaganymi uprawnieniami, z doświadczeniem przy pracy z dziećmi, z ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, a przede wszystkim są to odpowiedzialni i życzliwi ludzie.
  • Opiekę medyczną: zgodnie z aktualnym rozporządzeniem znajomość danych teleadresowych, godzin otwarcia oraz szczegółowej struktury pobliskiej przychodni jest wymagana. Zapewniamy każdemu dziecku dostęp do bezpłatnej opieki medycznej w przypadku konieczności leczenia doraźnego. W ciężkich przypadkach korzystamy z rejonowych stacji pogotowia ratunkowego dowożąc na SOR dzieci samodzielnie lub przy wykorzystaniu transportu sanitarnego. Na kąpieliskach zawsze czuwa ratownik WOPR – wybieramy wyłącznie strzeżone plaże.
  • Obiekty, które wybieramy to miejsca sprawdzone. Posiadają aktualne odbiory z Państwowej Straży Pożarnej, a część gastronomiczna jest zaakceptowana przez regionalny SANEPID. Zwracamy uwagę na to, żeby było zawsze czysto i bezpiecznie oraz na to, aby w brzuszkach Państwa pociech znalazł się zdrowy, pyszny, pożywny i pełnowartościowy posiłek zjadany o odpowiednich porach. Ważne jest również otoczenie ośrodków bo często właśnie ten element ma największy wpływ na regenerację sił witalnych dziecka.
  • Ubezpieczenie TU Europa NNW, a w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowo KL. Fakultatywnie zawsze istnieje możliwość podniesienia świadczeń ubezpieczeniowych oraz skorzystanie z wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży i innych.
  • Możliwość kontaktu z dzieckiem poprzez telefon kierownika lub wychowawcy 24 h.

Dlaczego my?

ORTiR Ośrodek Rozwoju Turystyki i Rekreacji to rodzinne biuro podróży wyspecjalizowane w autokarowej krajowej i europejskiej obsłudze turystów. Naszą dumą są autorskie programy wycieczek oraz dbałość o najmniejsze detale podróży.

Posiadamy ważną gwarancję ubezpieczeniową TU Europa

Mamy aktualny wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych: 729

Potwierdzone kolonie letnie i zimowe zawsze zgłaszamy do Kuratorium Oświaty

Nasze ceny są kompletne i zawsze zawierają koszty transport. Nie pobieramy dodatkowych opłat !

OFERTA I INFORMACJE
zadzwoń +48 506 634 637